Yhteystiedot

Nuori Kulttuuri -toiminnasta vastaa Suomen Nuorisoseurat.

Sähköposti:
nuorikulttuuri@nuorisoseurat.fi

Käyntiosoite:
Vapaudenkatu 43 A (L)
40100 Jyväskylä
2.kerros, huone 5.

Postiosoite:
Nuori Kulttuuri / Suomen Nuorisoseurat
Keski-Suomen Nuorisoseurat
Vapaudenkatu 43 A (L)
40100 Jyväskylä

Laskutus:
SUOMEN NUORISOSEURAT
Vernissakatu 8 A
01300 VANTAA
laskutus@nuorisoseurat.fi tai Merja Ilmoniemi 0440 587 470

Saapuvat laskut
Verkkolaskuosoite: TE003702152964
Operaattori: TE (Tieto)
Y-tunnus: 0215296-4

Toivomme laskut ensisijaisesti verkkolaskuina.

Paperilaskut
Suomen Nuorisoseurat
PL 1122
02066 DOCUSCAN
Viitetietona mainittava tilaajan nimi.

Henkilökunta

Pasi Saarinen
Toimialajohtaja
050 4080366
pasi.saarinen@nuorisoseurat.fi

Johanna Hurme
Tuottaja-assistentti
046 5935496
johanna.hurme@nuorisoseurat.fi
Aluetapahtumat, etkot

Ville Laitinen
Tuottaja
041 7020393
ville.laitinen@nuorisoseurat.fi
Aluetapahtumat

Nazia Asif
Kulttuurituottaja
044 7598772
nazia.asif@nuorisoseurat.fi

Jussi Kaijankangas
Kulttuurituottaja
050 3434688
jussi.kaijankangas@nuorisoseurat.fi

Toimintaa rahoittaa:

Taustajärjestäjät